Про компанію

Vortex Plus Trading Company - українська група компаній, яка займає тверді позиції в напрямках імпорту та експорту продовольчої групи товарів. Ми входимо в список найбільших імпортерів м'ясної сировини з Польщі, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Франції, Угорщини та інших країн Європейського Союзу. Більше 10 років наші компанії стверджуються на внутрішньому ринку постачальників замороженого м'ясної сировини, і працюють з кращими м'ясопереробними підприємствами України.

Наша мета – це поставка якісної сировини українського виробника та створення позитивного іміджу нашої країни на арені міжнародної торгівлі. Ми прагнемо, щоб Україна як виробник і споживач підвищувала і покращувала свій рівень. Експортуючи вітчизняну продукцію, ми контролюємо всі етапи робіт, від виробництва до надходження кожного завантаженого кілограма нашим партнерам, тримаємо руку на пульсі якості, і несемо за це відповідальність. Імпортуючи товар з Європи, ми вибираємо тільки найкращих і перевірених виробників зі світовим ім'ям.

Наші клієнти – це не просто компанії, з якими ми працюємо. Це довгострокові партнери і друзі, з ким ми готові розділити успіх і переживати занепади. Наші клієнти – це клієнти на довгий період часу, а часом і на все життя.

Наша команда – це кваліфіковані молоді люди з бажанням розвиватися і досягати нових вершин. Щорічно ми приймаємо участь в міжнародних виставках, як в Україні, так і по всьому світу. Наші співробітники регулярно відвідують світові експозиції в Німеччині, Бельгії, Франції, ОАЕ, Китаї, США та Канаді. Також, ми беремо участь в спеціалізованих семінарах і форумах, де отримуємо корисну інформацію і ділимося досвідом з колегами.

Наш асортимент – це широка лінійка імпортної і вітчизняної замороженої м'ясної сировини (птиця, свинина, яловичина). Також ми розвиваємо напрямок експорту інших продуктів харчування.

Партнери