Свинину стало купувати дешевше!

На внутрішньому ринку України спостерігається стримане зниження цін на свинину в живій вазі протягом першої половини вересня. Відзначається, що на цьому тижні сталася втрата більш ніж 1,4% від внутрішніх котирувань, у порівнянні з минулою.

Про це йдеться в доповіді Асоціації свинарів України.

«Підсумком п'ятничних торгів є те, що їх свиней« розписали »трохи дешевше, ніж ніж в крайню тиждень літа. Це пояснюється тим, що оператори ринку збуту свинини поправили закупівельні ціни - від 0,25 до 1,5 грн / кг в сторону зниження. Виходячи з цього, більшість партій було реалізовано в рамках від 45 до 46,75 грн / кг, а показник середній по ринку знизився на 1,4%, якщо порівнювати з минулим тижнем - до 46,2 грн / кг », - йдеться в повідомленні.

Учасники ринку знову констатують про розбіжність регіональних закупівельних цін: наприклад, якщо, в Центрі, на Сході - закупівельні ціни переважно складають 46 грн / кг, то західна частина демонструє ціни вище середнього. Іншу «цінову політику» можна спостерігати в південних областях - тут ціна закупівлі досягає 48 грн / кг, а реалізації допомагає «оксамитовий» сезон.

Інформаційне джерело - ukragroconsult.com

Партнери