2020 рік - боротьба з пташиним грипом

Згідно з офіційними даними, опублікованими головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області, особливо небезпечне вірусне захворювання птиці було зареєстровано в 2-х птахівничих господарствах, розташованих на території області: ТОВ «Немирів-Поділля» та ПП «Хутір».

 

Згідно з чинною інструкцією, після підтвердження діагнозу «пташиний грип», все поголів'я ураженого господарства було піддано повному знищенню. В цілому – це 109 тисяч голів птиці: 108,14 тисяч на ПП «Хутір» і понад 500 голів на ТОВ «Немирів-Поділля».

За наявними відомостями, була проведена заключна дезінфекція приміщень, в яких містилося уражене поголів'я. Дезінфекційні роботи ще тривають. Також проводився клінічний огляд і постановка на облік птиці в приватному секторі 32-х населених пунктів, розташованих в безпосередній близькості від уражених господарств, за допомогою 15 виїзних робочих груп. Вони виконали величезну роботу, завдяки якій було пройдено понад 1194 дворів і оглянуто близько 25 тисяч голів птиці. Не було зафіксовано жодного випадку захворювання птахів в зоні захисту і спостереження. На даний момент роботи припинені.

Інформаційне джерело - ukragroconsult.com

 

Партнери