Круглий стіл на тему: «АПК 553: ввести - не можна змінити. Розставляємо розділові знаки» 01.10.2019 р.

Представники компанії «Вортекс Плюс Трейд» стали учасниками круглого столу, метою якого було обговорення впливу Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України №553 від 16.11.2018 р., стосовно вимог ввезення територію України харчових продуктів тваринного походження, на сферу виробництва та споживання м’ясних та ковбасних виробів, а також недопущення монополізації ринку, дефіциту сировини, росту цін та контрабанди готових виробів.

Захід було організовано Асоціацією «Всеукраїнська асоціація імпортерів м’яса та м’ясопродукції» (ВАІММ), учасником Української Ради Бізнесу.

До круглого столу долучились представники Держпродспоживслужби (Б.Кобаль), Мінагрополітики (Д. Мороз, О. Сіроштан),  керівники економічних відділів посольств Німеччини та Польщі.

В обговоренні питань також взяли участь компанії – національні імпортери м’яса та м’ясопродукції, переробні комбінати м’ясної галузі, експерти, представники міжнародних організацій, профільних асоціацій.

На думку представників ВАІММ та компаній-імпортерів, даним Наказом виключається можливість імпорту м’яса птиці механічного обвалювання (ММО), а щорічно це становить понад 100 000 тон. У разі зупинки імпорту даного товару – Україна може втратити понад 300 млн. гривень, а дефіцит товару призведе до зростання цін на сировину.

 

 

Партнери