Осінь 2019 року принесе споживачам збільшення цін на молокопродукти

З приходом осені вартість молока і молокопродуктів в роздрібних мережах збільшиться на 5% в порівнянні з літніми місяцями. Уже в серпні було відзначено зростання цін на 3%. Про це заявляє propozitsiya.com, посилаючись на Асоціацію виробників молока.

Що ж послужило зростання цін? По-перше, негативно вплинула недостача молока, пов'язана з різким скороченням поголів'я корів. За перше півріччя 2019 року було знищено близько 10 тисяч голів, що і призвело до дефіциту молока на ринку.

Також вплинули вимоги законодавства щодо залучення інвестицій у фермерські господарства для технічної модернізації та навчання працівників.

Не обійшлося і без впливу податкових навантажень. Як не дивно, в Україні на сьогоднішній день встановлена найвища ставка ПДВ на молокопродукти серед всіх країн Європи. Так, в Україні ПДВ склав 20%, в Польщі - 5%, в Німеччині - 7%.

28 серпня пройшла прес-конференція, на якій журналісти та всі бажаючі могли дізнатися, якою на сьогодні є ситуація в молочній галузі і чого слід очікувати в другій половині 2019 року.

Інформаційне джерело - propozitsiya.com

 

Партнери