Вірус АЧС несе колосальну загрозу всьому свинарству Польщі

Останнім часом Національна спілка роботодавців - свинарів став заявляти про глобальну загрозу вірусу АЧС, який завдасть колосального збитку цілої галузі виробництва свинини.

«Вірус АЧС, який поширюється неймовірними темпами по Польщі, здатний завдати непоправної шкоди всій галузі свинарства країни. Всього за 2019 рік спостерігалося близько 1500 випадків зараження кабанів і більше 30 випадків зараження свиней. Але це стосується не тільки дрібних фермерів. Від вірусу також може постраждати все концентроване свинарство Мазовецького і Лодзинського воєводств», - про це заявив Союз в своєму прес-релізі.

«Якщо фермер знищив поголів'я на підставі висновку ветлікаря, то він отримає компенсацію від держави. Хоча, компенсація торкнеться не всіх учасників виробничого процесу. Якщо з'ясується, що продукція м'ясокомбінату заражена вірусом, він зобов'язаний відкликати всю партію з роздрібних магазинів за свій рахунок. Щоб уникнути подібного ризику, деякі комбінати змушені були перейти на використання імпортної сировини ».

Інформаційне джерело - ukragroconsult.com

 

Партнери