Україна експортувала молочної продукції більш ніж на $25 мільйонів

Як заявляє Асоціація з контролю виробників молока, в червні цього року в нашій    країні експорт молочної продукції значно зріс (на 4,9%) в порівнянні з минулим роком, і становить 25,7 мільйонів доларів США.

Забезпечили таке швидке зростання продажів згущене і сухе молоко. Почалося зростання торгівлі цими товарами ще в травні, і на сьогоднішній день ці товари не здають лідерських позицій. Наведемо приклад. У червні нинішнього року на ринок експорту було реалізовано 6 тис. тонн, а це на 36,6% більше, ніж в минулому році, (в 2018 році було продано 4,4 тис. тонн). Такий факт повідомляє український аналітик В. Андрієць.

В цьому періоді відзначилось зростання експорту молока, а також вершків. Їхні продажі виросли на 4,6% в порівнянні з минулим роком і становлять 1,7 тис. тон. Але, незважаючи на це, експорт інших молочних продуктів на жаль, знизився.

Як підкреслює аналітик, дуже знизилася торгівля вершковим маслом (до 1,5 тисячі тонн). Це на 61,3% менше ніж в червні минулого року і на 148% менше 2017 року. На таку ситуацію впливають європейські ціни. Наприклад, з початку 2019 року по травень 2019 року європейськими експортерами вироблено 973,9 тисяч тонн цього продукту.

Інформаційне джерело - latifundist.com

Партнери