ЄБРР інвестує в розвиток українського агробізнесу

ЄБРР або Європейський Банк Розвитку та Реконструкції пообіцяв виділити фінанси, а саме кредит в розмірі 20 мільйонів євро промисловому комплексу «Дніпровська» на ремонт і модернізацію забійного цеху. «Дніпровська» є великим виробником в Україні птахівничої продукції.

Ціна проекту - 33,8 мільйонів євро, з яких 23,8 буде виділено в 2019 і 2020 році, а наступні 10 мільйонів в 2020 і 2021 роках.

Цей проект надасть певні переваги комплексу «Дніпровська», а саме, він здобуде шанс отримати сертифікацію і вийти на ринок Євросоюзу.

Варто сказати, що Європейський Банк Розвитку та Реконструкції вже виділяв п'ять мільйонів доларів в березні минулого року для побудови газової установки.

Агропромислова група «Дніпровська» працює в сферах рослинництва, птахівництва, тваринництва і займається переробкою різних технічних культур. Її продукція випускається під торговими марками «Знатна курка» і «Дніпровські Курчата». Продукцію експортують на ринок Океанії, Азії, Близького Сходу, Африки та інших країн. Там торгова марка має назву ТМ Ulas і користується величезним попитом. Обсяг річної продукції становить понад 60 тис. тонн живої ваги. На Україну припадає близько 7 відсотків від усієї продукції.

Інформаційне джерело - ukragroconsult.com

 

Партнери