Штучне м'ясо

Аналітики AT Kearney зробили прогноз, що в 2040 році м'ясо можуть замінити іншими продуктами з ідентичним смаком, а понад 60 відсотків м'яса, ймовірно, виростять штучно - говорить The Guardian.

На думку експертів, людство може відмовитися від м'ясних продуктів за рахунок негативного впливу агропідприємств на екологічну обстановку, а точніше забруднення річок та інших водойм і різні викиди в повітря.

Вважається, що вегетаріанські страви зовсім скоро замінять м'ясні, це тільки питання часу. В даний момент багатьма сільськогосподарська галузь з вирощування м'яса вважається великим злом.

Було виявлено, що все більше компаній застосовують рослинні складові для створення м'яса штучним шляхом, і ці показники зростають. Компанія Beyond Meat, наприклад, вклала понад 240 мільйонів в цю галузь починаючи з минулого року.

Співробітник компанії AT Kearney Carsten Gerhardt (Карстен Герхардтр) повідомив, що перехід більшості людей на вегетаріанський спосіб життя станеться зовсім скоро, так як зараз гостро стоїть проблема благополуччя і захисту тварин а також екології в цілому. Але при цьому ті, хто не може уявити своє життя без м'яса, зможуть харчуватися, як і раніше, не завдаючи шкоди екології землі.

Інформаційне джерело - latifundist.com

Партнери