У Херсонській області виробляють мармурову яловичину

«Асканійське» - це державне дослідне господарство в Асканії-Нова Херсонської області, яке займається розведенням великої рогатої худоби, а саме «зебу».

Це вид домашньої худоби, який поширений і в інших країнах і інакше називається «рогатий бик». Цю породу вивели в вісімдесятих роках на Херсонщині працівники Інституту «Асканії-Нова» імені М. Іванова. Ця порода поєднує безліч тварин, поширених в Канаді, Азії, Європі, США - країн-фахівців з розведення копитних.

Господарство «Асканійське» містить понад 600 голів «зебу». М'ясо цієї породи вважається делікатесом в усьому світі і називається мармурова яловичина. Це м'ясо практично без жиру, пісне, дієтичне. Таке м'ясо виходить за рахунок особливостей годування тварин.

Зазвичай телят відлучають від матері і вигодовують штучно, але теля «зебу» харчується молоком корови до семи місяців, а потім його переводять на природні корми, а точніше трави. Саме це яловичина виходить такий вишуканої на смак, не жорсткою і особливою.

Мармурову яловичину замовляють багато ресторанів преміум класу Херсона та області. З нього виходять відмінні страви, особливо цінується стейк, які так люблять гурмани, які відвідують ресторани.

Інформаційне джерело - ukragroconsult.com

Партнери