Українська м’ясна продукція відповідає вимогам ЄС

Держспоивслужба стверджує, що вітчизняна курятина відповідає всім вимогам ЄС.

Фахівці Євросоюзу, які проводили аудит, підтвердили кваліфікаційний рівень співробітників Держспоивслужби. Отже, цей рівень відповідає всім вимогам ЄС.

Варто відзначити, що на даний момент мають право на поставки продуктів харчування тільки ті вітчизняні виробники, які дотримуються всіх вимог європейського законодавства. Держспоивслужба зазначає, що європейці регулярно перевіряють виробничі потужності цих операторів ринку.

Важливим також є й те, що більш ніж 3 роки тому наша держава підписала стратегію, яка складається з близько 250 актів Європейського Союзу. У цій стратегії прописані норми, які повинні бути винонані нашими фахівцями: СФЗ (санітарні та фітосанітарні норми), сфера здоров'я і благополуччя здоров'я, охорона навколишнього середовища тощо.

У службі також уточнюють, що згідно з планом дій щодо реалізації Угоди про асоціацію, яка була затверджена Кабінетом Міністрів України від 25.11.2017 №1106, включена стратегія СФЗ.

Аудитори вважають, що Госпродпотребслужба якісно забезпечує контроль за виробництвом м'яса птиці і продукції птахівництва, тому продукція вітчизняних виробників відповідає всім вимогам Європейського Союзу.

Інформаційне джерело - agroreview.com

Партнери