IFFA 2019

Представники компанії «Вортекс Плюс» відвідали міжнародну виставку IFFA, що проходила у м. Франкфурт-на-Майні 04-09 травня.

IFFA – це одна із найбільших виставок м'ясної індустрії, яка також виступає платформою для представлення інновацій. Виставка проходить раз на три роки, саме тут представлені інноваційні рішення для безпечного, здорового і економічного виробництва м'яса і м'ясних продуктів. Наші представники відвідали стенди Асоціації німецьких м'ясників і Центрального кооперативу німецької торгівлі м'яса, а також стенди, що стосуються продажів та переробки м’ясної продукції.

Протягом шести днів IFFA показала, як цей сектор крокує до майбутнього. До такого висновку можна прийти, побачивши чисте маркування, розумну фабрику м'яса, тенденції упаковки та безпеки продуктів харчування тощо. Учасники IFFA дали відповіді щодо потреб м'ясопереробної промисловості та торгівлі м'ясними виробами.

Від виставки наші колеги отримали тільки позитивні враження щодо усіх напрямків, оскільки організація заходу, як завжди, була на високому рівні. Як і минулого разу, виставку відвідали наші партнери та потенційні клієнти, з якими ми налагоджуємо зв’язки для подальшої співпраці.

Партнери