Експортні перспективи для України

07112018За останній час Китай стрімко імпортує соняшникову олію, що надає можливості для збільшення обсягів експорту вітчизняної продукції.

Зі слів, консультанта Agritel В. Блажко, такі можливості стають більш реальними, якщо звернути увагу на збільшення виробництва соняшникової олії в країні. Вона також зауважила, що наша країна продовжує займати провідні позиції з продажу олії в Китай, проте в минулому році частка України в ринку впала до 63%.

Приводом для такого спаду стала динамічна купівля Китаєм олії з Росії, вироблення якої за 2008-2018 рр. збільшилося в декілька разів. Збільшення експортних продажів для Росії за цей період стало в 7 разів більше, близько 2 000 000 000 кг, що дуже відзначилося на позиціях України в плані експорту.

Однак, у вітчизняної соняшникової олії є безліч переваг в порівнянні з російським аналогом. В першу чергу, її вже давно купує Китай, де вона встигла стати дуже популярною серед місцевих покупців. Крім цього, якість української продукції більше відповідає вимогам китайського ринку.

Інформаційне джерело - apk-inform.com

 

Партнери