Біологічне сільське господарство

17072018Чи є вірогідність збільшення врожайності найпопулярніших продовольчих культур у світі?

Є, причому природою підготовлені нестандартні рішення, що дозволяють фермерам підвищити ефективність своєї роботи. Швейцарський фонд "Biovision" активно розвиває сферу "біологічного сільського господарства", впроваджуючи технології, що дозволяють вести сільське господарство, не завдавши шкоди природі.

На даний момент фонд "Biovision" проводить свою роботу в 5 африканських країнах, поширюючи інформацію про можливість поліпшення ведення сільського господарства. Фонд почав свою роботу в 1998 році і був створений швейцарським ученим в цій галузі Хансом Херреном. І в кінці минулого століття вчений зміг вчинити справжній прорив, винищивши в Африці небезпечних комах, таких як червеці і щитовки. Вони харчувалися рослинними соками, особливо, соками рослин маїсу.

Викоренивши їх, учений найімовірніше попередив прихід голоду до багатьох африканських країн. Для цього Х. Херрен не став використовувати хімію, а розв'язав проблему природним методом, вдавшись для досягнення мети до допомоги ... ос! Відомо, що вони відкладають свої яйця в личинки інших комах. В даному випадку це були червеці, які, тим самим, стали жертвами ос, комах, до яких зазвичай люди ставляться з обережністю.

Інформаційне джерело – swissinfo.ch

 

Партнери