Ферма в стилі Uber

09072018По кількості сільськогосподарської продукції, яку наша країна експортує, – ми є одними зі світових лідерів.

Але по збору урожаю ми відстаємо від розвинених країн років на 10, а трохи менше половини сільгосптехніки є застарілою. Тому необхідно оптимізувати процеси ведення агробізнесу. Однією з ідей, яка допоможе поліпшити збір урожаю є ферма в стилі Uber, – це втілення гри «Весела ферма» в реальність, де кожен зможе отримати справжній урожай з городу без зусиль і додаткових витрат часу.

Автор проекту В. Нестеренко пояснив, що в нашій країні останнім часом простежується попит на еко-продукти як зі сторони звичайних громадян, так і зі сторони підприємців. Така ферма дозволить отримати продукцію без націнок і посередників використовуючи спеціальний сайт.

Разом з фахівцем у сфері дієтології можна буде підрахувати потребу в продуктах на певний період. Після того, як замовлення буде підтверджено, система пропонує фермерів поблизу, які зможуть виростити і надати продукти. Окрім цього, можна буде спостерігати за процесом вирощування і збору урожаю для усієї сім'ї.

Після дозрівання овочів і фруктів сім'я, яка оформила замовлення зможе отримувати їх в тому об'ємі, який потрібний. Зі слів авторів проекту, така система вже запущена в тестовому режимі для ресторанів і впродовж року можливо стане доступною в найбільших містах країни.

Інформаційне джерело – segodnya.ua

 

Партнери