Нові роботи від Panasonic

Скорочення працівників в аграрному секторі - одна з провідних проблем для Японії.

За останні 10 років кількість працівників в цій галузі скоротилася на 1431 тисячу осіб. Окрім цього, вік більшості працівників перевищує 65 років.

Сучасні розробки були використані в сільському господарстві ще раніше. Для автоматизації роботи було передбачено активне використання роботів. Їх головна перевага перед людиною - можливість проявляти активність вночі. А людям, які приходять на роботу зранку, залишається запакувати томати, які зібрали роботи.

Який же алгоритм роботи такого робота? Він пересувається по рейці, яка встановлена між рядами. На роботові встановлена камера, через яку він розпізнає зображення і може визначити які плоди вже достигли. Окрім цього, камера допомагає оцінити шлях, по якому роботові необхідно під’їхати до стиглого плоду і зірвати його.

Робот зриває один помідор з періодичністю кожні 6 с. Прості працівники роблять це за 2-3 с, але перебувають на плантації лише по 3-4 години. Також робот може проявляти активність по 10 годин і в нічний час, тому його ефективність буде вища.

Розробником такого робота є компанія Panasonic, основною проблемою для якої було навчити його розуміти чи стиглим є помідор. Для вирішення проблеми інженери сконцентрувалися на визначенні роботом відтінку плоду. Робот може записувати зображення помідора і порівнювати його зі зразком стиглого плоду.

Інформаційне джерело - propozitsiya.com

Партнери