Сучасне виробництво продуктів

За прогнозами вчених до 2050 року населення планети становитиме більше дев'яти мільярдів чоловік.

Зараз люди вживають більше двохсот п'ятдесяти мільйонів тонн м'яса за рік, і ця цифра виросте вдвічі вже через 25 років. На даний момент у аграрії у використовують майже 70% засіяних земель сільськогосподарського призначення планети для вирощування корму для тварин, тому доцільно змінити споживчий підхід.

Існує й інший варіант вирішення проблеми. Як створити їжу в лабораторії розповіла представник компанії New Harvest Ерін Кім. На її думку, продукти створені у такий спосіб менш негативно впливатимуть на природне середовище. Цей продукт буде більш екологічно чистим і нешкідливим, створений під контролем фахівців в стерильних умовах. Ще однією перевагою клітинного сільськогосподарського виробництва є «програмування». Простіше кажучи, можна створити м'ясо з мінімальним вмістом насичених жирів, або молоко без лактози, або ж яйця з відсутністю холестерину.

Люди зараз не впевнені в якості тієї продукції тваринного походження, яку вони вживають у свій раціон. Те, яким чином роблять ці продукти на даний момент, несе серйозну загрозу для природи, зокрема здоров'ю і життю людей і тварин.

Чи будуть готові споживачі купувати цей нешкідливий продукт дорожче, це тільки припущення, яке необхідно перевірити. В той же час, існують думки, що собівартість такого товару буде нижча звичайного м'яса.

Інформаційне джерело - latifundist.com

Партнери