Експорт яловичини з України в Туреччину

Україна і Туреччина прогресивно вирішують значимі завдання, які стосуються узгодження ветеринарного сертифікату на експорт яловичини з України.

Держпродспоживслужба проінформувала про це за підсумками зустрічі в Києві з делегатами з Туреччини.Профільне відомство повідомило, що представники обох сторін обговорювали питання, які стосуються процедури вивезення яловичини з України на ринок Туреччини. Відомо, що прийнято рішення ці питання повністю вирішити в найближчий тиждень.

Делегати з України і Туреччини виразили вдячність один одному за продуктивну роботу, ефективне рішення актуальних питань і конструктивний діалог та прийняли рішення в майбутньому сприяти розвитку подальшої співпраці.

У кінці минулого місяця в Україні працювала технічна місія з Туреччини з питання оцінювання порядку держконтролю за виробництвом яловичини. Для України в цілому це може означати перспективу вивезення цієї сировини в Туреччину. Турецькі інспектори перевірили безліч компаній, у яких є інтерес щодо експорту їхньої продукції в Туреччину.

Інформаційне джерело - ukragroconsult.com

Партнери