Експорт цукру в КНР з України

Ділова поїздка в Китай, яку організувала Рада з питання експорту продовольства (UFEB), пройшла досить продуктивно.

Результатом стали опрацьовані зв'язки з більш ніж 50-ма трейдерами, які зацікавилися цукром з України. Таке повідомлення зробила голова аналітиків НАЦУ "Укрцукор" Руслана Бутило , саме вона була "обличчям" цукроварів з України на HKTDC Food Expo 2017.

На думку експертів, ця поїздка вийшла вдалою і відіграє вагому роль у відносинах між вітчизняними виробниками  цукру та імпортерами з Східних Євразійських ринків, не кажучи вже про додаткові зовнішні інвестиції в цукровиробництво України. А з огляду на постійний приріст населення в цьому регіоні, цукор тут буде користуватися попитом.

За статистичними даними експортні показники дивують. Практично за рік розрахункового періоду, на зовнішні ринки надійшло 751000 тон цукру. Основними покупцями стали африканські та євразійські держави. А значить, щоб утримати показники на рекордному рівні, потрібно закріпитися на нових ринках збуту.

Нагадаємо, що з першого місяця цього року вітчизняне виробництво отримало позитивні відгуки з приводу експорту "непрямих продуктів" цукрового виробництва (жом буряковий) в КНР. Таким рішенням порадувала комісія з Китаю після інспектування цукрових підприємств України.

Інформаційне джерело - ukrsugar.com

 

 

Партнери