Зацікавленість Кавказу до "вітчизняного" продукту!

saloЯк тільки, наш східний сусід і за сумісництвом найбільша країна в світі, втратила інтерес до українського свинячого сала, відчутним стало зниження імпорту в Росію нашого національного продукту, в відсотковому співвідношенні це склало майже 100%.

У минулому році вітчизняні виробники змогли продати за кордон всього 51 тонну сала. Ще однією несуттєвою втратою виявилося небажання Молдавської Республіки закуповувати наш традиційний продукт.

В даний момент, для України важливим перспективним ринком збуту є Грузія. Експорт українського сала практично в два рази перевищив річні показники.

Не залишилися осторонь і мусульманські держави. Активне нарощування споживання «нашого» національного продукту зазначається в Казахстані і Азербайджані. Щоб не допустити відставання від своїх сусідів, поставки сала стала нарощувати і Вірменія. Експорт на Кавказ в грошовому еквіваленті склав 53800 доларів.

Вітчизняний продукт так само активно закуповують німецькі, естонські, канадські, австралійські, панамські, сінгапурські імпортери, а також , наш продукт стає популярним і в Королівстві Камбоджа.

Інформаційне джерело - agroportal.ua

Партнери