Зростання виробництва птиці

kurizaВиготовлення свіжої та охолодженої курятини за півроку зросло майже на 50% .Саме так повідомляє прес-служба "Державна служба статистики".

Підбиваючи підсумки, в середині літа 2017, в нашій країні було вирощено близько 530 000 тон курячого м'яса. З усього цього 432 000 тон представлено в охолодженому і свіжому вигляді, решта - заморожені субпродукти.

Якщо ж судити, в загалом, з січня по червень обсяг вирощування птиці на м'ясо зріс на чверть, звичайно ж, не на користь попереднього року. При більш глибокому аналізі стає ясно, що свіжого і охолодженого м'яса було вироблено майже вдвічі більше. Можливо, саме зміни в виробництві свіжого м'яса погіршили показники м'ясопродуктів в замороженому варіанті майже на чверть, порівняно з 2016.

Моніторинг виробництва курячого м'яса Державною службою статистики показує, що вітчизняні виробники виготовили 45 000 тон свіжого і 15 000 тон замороженого м'яса.

При детальному порівнянні з червнем 2016, то цей рік приніс виробникам приріст по свіжому і охолодженому м'ясу курки на 1,1 відсоток, тенденція зниження помітна для замороженого м'яса на 23 відсотки.

Слід зазначити, що ці дані стосуються лише підконтрольних Україні територій.

Інформаційне джерело - hyser.com.ua

Партнери