"Падіння" капусти

Великі і малі господарства знижують ціну на капусту з сімейства хрестоцвітних через зростання конкуренції на ринку. І відсутність попиту відповідно не радує продавців. Саме так охарактеризував ситуацію з білокачанною капустою "АПК-Інформ: овочі і фрукти".

Вітчизняні виробники обурюються через необхідність опускати ціну на капусту. Зниження ціни відбулося в зв'язку з малою зацікавленістю споживачів, до того ж білокачанної з'являється на ринку все більше.

Аналітики помітили, що в середині липня ціна на рослину знизилася на 24-34%. І якщо на початку місяця на прилавках була ціна 12 грн. / кг, то до його закінчення наблизилася до 5-7 грн. /кг, звичайно, не забуваємо про залежність від стану самих голів капусти.

Українські оптовики відзначили занадто слабкий інтерес споживача на цей вид продукту. А тому, компанії, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею, неохоче купують велику кількість білокачанної капусти, подібні моменти пояснюються падінням попиту у кінцевого споживача. До того ж на вартість впливає і зростання пропозицій на ринках. Так як в українських господарствах почали збирати капусту середньостиглого сорту.

Крім того, статисти підрахували, що на даний момент вартість капусти перевищує торішній показник в п'ять разів. А сама ціна на білокачанну займає рекордні позиції як для двадцятих чисел цього місяця.

Інформаційне джерело - hyser.com.ua

Партнери