Збільшення експорта м'яса

export meatЗа перші 5 місяців цього року в Україні збільшився об’єм експортованих м'яса та м'ясопродуктів на половину - до 154 тисяч тонн.

Імпортна складова піднялася - до 71 тисячі тонн. Джерело цієї інформації - електронний ресурс Економічного дискусійного клубу.

М'ясо птиці серед інших товарів, що експортуються склала 4/5 -124 тисячі тонн, що практично в півтора рази більше ніж в минулому році. Вітчизняна курятина підвищила попит не тільки в арабських країнах, але і в Нідерландах, Азербайджані.

Не обділені інтересом і яловичина зі свининою, які за січень-травень цього року перевищили показники за 2016, більш ніж в 2 рази. Українська м'ясна продукція з'явилася на ринках Білорусії, Азербайджану, Казахстану, Грузії, Молдови.

Ринок імпорту м'ясопродуктів в більшій частині представлений свининою і птицею. Хоча частка імпорту птиці в перші п'ять місяців 2017 року зросла в півтора рази, то свинина не може надати такі ж втішні показники, а скоріше навпаки (зменшення на 15%). Нашими партнерами-імпортерами в основному виступають Польща і Німеччина.

При розрахунку балансу, за січень-травень поточного року і за цей же період минулого, кількість м'яса і м'ясопродуктів на внутрішньому ринку помітно знизилася (майже на 5%). В мінус пішли всі види м'яса, без винятків.

Ринок відреагував на попит у населення, де середні показники споживаного м'яса знизилися, у порівнянні з минулим роком на 1 кг, і за січень-травень 2017 року на одну людину довелося 20,5 кг.

Інформаційне джерело - liga.net

Партнери