Перші кроки української яловичини на єкспорт в Китай

Сьогодні інтенсивно піднімається питання експорту української яловичини на ринок Китайської Народної Республіки.

beef China

Як повідомляє прес-служба Держпродпотребслужби, у квітні 2017 року запланована спеціальна місія відповідальних органів Китаю в Україну. Мета цієї місії – проінспектувати українську систему безпеки виробництва яловичини. В першу чергу аудит буде проведений по роботі Держпродпотребслужби, територіальних органів, лабораторій та інших її структур.

При успішному першому етапі, другий етап передбачає перевірку м'ясопереробних підприємств по яловичині, а також їх подальша сертифікація. Для отримання можливості пройти сертифікацію, український виробник повинен відповідати всім вимогам імпортера, тобто Китаю.

Вихід на китайський ринок є важливим стратегічним кроком у розширенні географії збуту українського продукту. Також, це дасть поштовх бізнесу яловичини удосконалити своє виробництво і досягти більш високого технологічного рівня.

Ще одним безпрограшним доказом відкриття експорту яловичини в КНР є щорічне нарощування споживання яловичини китайськими покупцями. З кожним роком, китайський апетит збільшується і за прогнозами на 2020 рік, потреба в яловичині зійдеться в цифру до 9 млн. тонн. Оскільки, власне виробництво цього виду м'яса скорочується з причин посухи в регіонах, де вирощується ВРХ, дефіцит компенсується за рахунок імпорту. У 2016 році попит перевищив пропозицію на 1,2 млн. тонн, і експерти заявляють, що ця цифра знижуватися не буде.

Інформаційне джерело - ukragroconsult.com

Партнери