Візит на виробництво GRETA PLUS Anna Greta ( Польща )

У березні 2016 року делегація групи компаній Vortex-Plus відвідала виробництво ексклюзивного партнера в Польщі.

Завод GRETA PLUS Anna Greta виробляє м'ясо куряче механічного обвалювання під однойменним брендом. Товар виробляється на новому обладнанні з якісної сировини, яке відповідає всім європейським нормам.

Використовуючи каркаси різної категорії, завод пропонує продукцію різної жирності, що дозволяє пристосуватись продукту до рецептури більшої кількості виробників готової продукції з м'яса. Оскільки, виробництво майже повністю автоматизоване, усувається проблема невідповідності ваги, невідповідності пакування, або ж інших зауважень, що можуть виникати в результаті людського фактору.

Відзначимо також швидкий спосіб заморозки готової сировини у спеціалізованих камерах. Завдяки такому методу, сировина не висихає, не вбирає навколишні запахи, та має набагато менші вагові втрати. Це сприяє збереженню якості сировини, та продовжує її термін придатності.

Наші партнери люб'язно провели нам екскурсію на виробництво, і ми на власні очі змогли побачити , як упаковується , охолоджується і готується до завантаження товар.

 

Партнери