Іспанія - лідер виробництва свинини в 2015

Іспанія стала єдиною європейською країною, що увійшла в трійку світових лідерів з виробництва свинини в 2015 році, більшим обсягом змогли похвалитися лише Китай та Сполучені Штати Америки.

Як дізнаємося, в 2014 р. перше місце в Європі займала Німеччина. Але вже в 2015 р. німецьке поголів'я скоротилося на 2,8%, і в цілому склало 27,5 млн. голів. В Іспанії ж, свинопоголів'я виросло на 6,8% і налічувало 28,4 млн. голів. Експерти коментують, що збільшення кількості голів відбувається в умовах низьких цін на м'ясо. Таке скорочення ціни не покриває навіть витрати фермерства на вирощування тварин.

Рішення проблеми вбачають в іноземних ринках збуту, особливо очікують відкриття російського ринку. За даними 2015 року, експорт забрав 71% всього виробленого обсягу свинини. У сумі за минулий рік Іспанія експортувала більш ніж на 4 млрд. євро.

Згідно з інформацією Інституту міжнародної торгівлі Іспанії, в перші три місяці 2016 року, Іспанія відправила свинини на закордонні ринки на 1,262 млн. євро, а це вже на 2% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Аналізуючи обсяги, в першу чергу користується попитом свіже та морожене свиняче м'ясо, в останню чергу з країни виїжджають копченості. На початку 2016 року, експорт популярного іспанського делікатесу - копченого окісту - впав на 9%.

Інформаційне джерело - http://asu.pigua.info/

 

Партнери