Курячий курорт на фабриціі Wiesenhof, Німеччина

Поставляючи продукцію на Україну, ми повинні бути впевнені в її якості, так як несемо повну відповідальність за доставлений вам продукт. Не секрет, що зараз в курячій індустрії використовується цілий ряд гормональних препаратів і анаболіків, через які птахи не тільки швидко ростуть - їх просто роздуває. А як ці препарати впливають на людський організм це вже нікого не хвилює. У нашій країні подібні дослідження не ведуться.

За кордоном жорстко обмежено використання таких препаратів, які, потрапляючи в організм людини, можуть в результаті метаболізму давати небезпечні сполуки.

За кордоном організована сувора система контролю якості і проходить періодична перевірка фабрики. Одним з основних постачальників курячого фаршу є компанія Wiesenhof.

Компанія Wiesenhof містить і розводить птицю в приватному дворі. Така концепція гарантує благополучно вирощених тварин і якість їх м'яса. У тварин є свій двір і простір для руху. Крім якісного підгодовування, свободи пересування, ферма Wiesenhof оснащена:

  • сідалами;
  • поїлками і годівницями;
  • термометрами для контролю температури;
  • датчиками вологості;
  • освітлювальними приладами.

Wiesenhof - це сильний бренд, якому довіряють всі споживачі Німеччини.

Перш за все, Wiesenhof це спільнота близько 1000 фермерів, які з великим почуттям відповідальності піклуються, як за своїми тваринами, так і за навколишнім середовищем регіональних ферм, так що всі замовники можуть розраховувати на безпечний і смачний шматок м'яса птиці, народжений і вирощений в Німеччині.

 

Партнери